Kariéra

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na e-mail info@vratacentrum.cz nebo volejte 725 737 691.

Technik - pro montáž a servis vrat a kovaných plotů

Společnost VRATACENTRUM s. r. o. hledá uchazeče na pozici pro montáž a servis garážových vrat a kovaných plotů.

Náplň práce:
Montáž garážových vrat a kovaných plotů
Záruční a pozáruční servisy
Montáž pohonů vrat a bran

Požadavky:
Minimálně SOU vzdělání technického směru, elektro +§50
Praxe s montážemi nebo obdobnou činností výhodou
Samostatnost, flexibilita, odpovědnost, technické myšlení, organizační dovednosti

Nabízíme:
Práce na HPP, stravenky, 13. plat
Odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu práce
Odborné zaškolení
Služební auto, mobil, PC

Nástup: ihned

Hrubá mzda na hlavní pracovní poměr: 32.000 Kč až 40.000 Kč
Práce na živnostenský list: dle dohody

Provozovna: Novobydžovsko

Zámečník - technik výroby kovaných plotů

Společnost VRATACENTRUM s. r. o. hledá uchazeče pro výrobu kovaných plotů.

Kompletace zakázek - svařování, vrtání, řezání, nýtování

Požadavky:
Samostatnost, pracovitost, flexibilita

Nabízíme:
Zázemí prosperující firmy

Na vašem soukromí nám záleží
Povolit všePodrobné nastavení