Garážová vrata

Zcela ve smyslu zakladatele firmy je dnes značka Hörmann skutečným příslibem kvality. Tento rodinný podnik se díky více než 75 rokům zkušeností ve výrobě garážových vrat a více než 20 milionům prodaných garážových vrat včetně pohonů stal vedoucí firmou na evropském trhu. To Vám při nákupu garážových vrat dává dobrý pocit.

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Vysoce kvalifikovaní pracovníci intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů.Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Garážová vrata a pohony jsou u výrobce Hörmann stoprocentně vzájemně přizpůsobeny a pro Vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy.

Díky vynikajicím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostanete od společnosti Hörmann 10 let záruku na všechny garážová vrata a 5 let záruku na pohony Hörmann.

Garážová vrata Hörmann můžete zvolit jako výklopná vrata, sekční garážová vrata nebo jako novinku roku 2012 - boční sekční vrata.

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Výklopná vrata Berry

Katalog ke stažení

Garážová vrata RollMatic

Katalog ke stažení

Pohony garážových vrat a vjezdových bran

Katalog ke stažení

Sekční garážová vrata

Katalog ke stažení

Vrata pro dvojgaráže a hromadné garáže

Katalog ke stažení

Povrchy Duragrain

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení