Tahokov ploty

Ploty z tahokovu jsou díky svému jedinečnému designu stále žádanějším řešením oplocení, hodícím se především k moderním a funkcionalistickým stavbám. Zákazník má na výběr z mnoha typů - plotové systémy tahokovu ve standardních velikostech nebo s rozměry na zakázku, od minimální po maximální průhlednost, podle použití tvarů. Nespornou výhodou plotu z tahokovu je stejně jako u kovaného plotu jeho životnost a minimální požadavky na údržbu. Plot z tahokovu je možné upravit žárovým zinkováním, nastříkat do požadovaného odstínu barvou, případně je možná kombinace obou těchto povrchových úprav.

Co je TAHOKOV?

TAHOKOV je mřížovina (děrovaný plech), vyrobená bezodpadovou technologií tak, že se vždy do plného plechu prostřihne speciálním nožem ve stroji řada otvorů a po prostřihnutí otvoru se plech natáhne. V dalším kroku se pak nůž posune pod úhlem oka a celý proces se opakuje, tzn. že oka tahokovu jsou vždy v řadách prostříhány na přeskáčku.

Motivy tahokovů a děrovaných plechů

Katalog ke stažení

Miniair

Volná plocha 10%

Katalog ke stažení

Airfield

Volná plocha 28%

Katalog ke stažení

Ambrosia

Volná plocha 8%

Katalog ke stažení

Privat

Volná plocha 11%

Katalog ke stažení

Expression

Volná plocha 12%

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Kované ploty a oplocení

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení