Vjezdové brány

Systém vjezdových bran je výsledkem zkušeností a odborných znalostí získaných při montáži a s uplatněním technologie firmy Vratacentrum s.r.o. Jejich vzhled a konstrukce jsou důkladně propracovány ve všech detailech, vyznačují se vysokou stabilitou, spolehlivostí, životností a snadnou instalací. Velký výběr rozměrů a barev vjezdových bran splňuje i ty nejnáročnější požadavky moderních projektů.

Naše firma trvale pečuje o dodržování nejvyšší kvality jak při standardní výrobě, tak i při zvláštních požadavcích zákazníků. Od počátku projektování systému oplocení má nejvyšší prioritu kvalita výrobků. Tento způsob myšlení a realizace provází celou technologii výroby. V technologiích jsou uplatňovány nejnovější poznatky ochrany proti korozi. Především to jsou technologie silného žárového pozinkování, nebo slitinou zinku a hliníku, umělé hmoty – nylon, PVC a polyestery, případně kombinace těchto povrchových úprav. Vždy reagujeme na potřeby trhu a pro každý projekt nabízí odpovídající systémy vjezdových bran.

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Kované ploty a oplocení

Katalog ke stažení

Pohony garážových vrat a vjezdových bran

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení