Dveře

Dveře od společnosti Hormann jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Cenově výhodně dveře se standadně dodávají s vícenásobným uzamknutím Vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající izolaci a jsou krásnou vizitkou Vašeho domova.

Společnost Hormann nabízí pro všechny prostory v domě ty správné dveře:

 • domovní dveře
 • pro zabezpečený vstup do sklepa
 • do domácí dílny
 • průchod z garáže do domu
 • multifunkční dveře
 • protipožární dveře
 • bezpečnostní dveře

Rozhodněte se pro svou oblíbenou barvu - klasickou bílou nebo jednu z mnoha přednostních barev nebo povrch DECOGRAIN - věrná imitace dřeva.

V programu domovních dveří Hormann dostanete každý motiv dveří se sladěnými bočními díly a horními světlíky pro více světla v prostoru vchodu.

Hliníkové domovní dveře

Hliníkové domovní dveře ThermoCarbon a ThermoSafe se stylovým designem a se špičkovou tepelnou izolací

Vaše nové domovní dveře by měly být neobyčejné. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat tak váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? Své hliníkové domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon si můžete individuálně vybavit podle svého přání.

Vše hovoří pro hliník!
Neboť hliníkové dveře jsou v mnoha bodech lepší než umělohmotné a dřevěné dveře.

Přednosti:

 • vysoká tepelná izolace
 • vysoká bezpečnost
 • vysoká ochrana proti hluku
 • vysoká stabilita
 • žádné dodatečné nátěry

Hliníkové dveře vypadají i po letech stále jako nové a mimo to nabízejí široké možnosti volby designu a technického vybavení.

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe

Přejete-li si pro svůj domov vysokou tepelnou izolaci a vysokou bezpečnost, doporučujeme vám provedení ThermoSafe. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 73 mm a standardně dodávanému 5násobnému bezpečnostnímu zámku ušetříte nejen energii, ale také ochráníte svůj domov proti vloupání a hluku.

Hliníkové domovní dveře ThermoCarbon

Kladete důraz na vynikající tepelnou izolaci a nejvyšší bezpečnost? Pak jsou pro vás naše domovní dveře ThermoCarbon s hodnotou až 0,47 W/(m2·K) tou správnou volbou. Dveřní křídlo má tloušťku 100 mm a profil křídla zesílený uhlíkovými a skelnými vlákny. Tím jsou dveře ThermoCarbon optimálně vhodné pro pasivní domy! Také z hlediska bezpečnosti vyhovují dveře ThermoCarbon s 9násobným bezpečnostním zámkem nejvyšším nárokům.

Vchodové dveře

Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann ThermoPro pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Vnitřní dveře

Společnost Hörmann vám nabízí dveře pro všechny části domu, z oceli, kombinace oceli se dřevem a hliníku, vše od jednoho výrobce. Tento program přesvědčuje vysokou kvalitou, barevným ztvárněním a mnoha variantami výbavy, a také atraktivním poměrem cena/výkon. V katalogu „Funkční dveře pro stavbu objektů“, který najdete vedle, jsou uvedeny podrobné informace o rozsáhlém programu pro stavbu objektů.

Víceúčelové dveře z oceli

Tyto stavební prvky jsou díky dobré kvalitě materiálu a precizní výrobě obzvlášť odolné a funkčně bezpečné. Proto se používají jako ocelové dveře všude tam, kde jsou požadovány robustní dveřní prvky. V rodinných i bytových domech stejně jako v průmyslu, obchodě a živnostech, ve veřejných stavbách a v zemědělství.

V katalogu "Multifunkční dveře", který najdete vedle, jsou uvedeny obsáhlé informace o velkém programu ocelových funkčních dveří stejného vzhledu pro stavbu objektů, ať se jedná o protipožární, kouřotěsné, protihlukové nebo bezpečnostní dveře.

Garážové vedlejší dveře

Pro rychlý a pohodlný přístup

Vedlejší dveře jsou velmi praktické, pokud si např. jen chcete ze své garáže vzít zahradnické nářadí nebo jízdní kola, aniž byste zároveň chtěli otvírat celá garážová vrata.

Vedlejší dveře Hörmann jsou absolutně vzhledově stejné jako vrata Hörmann.

Vlevo zobrazený příklad velmi působivě ukazuje, jak přesně kazety vratového křídla lícují s vedlejšími dveřmi. Designová přednost, kterou Vám společnost Hörmann nabídne také v případě všech ostatních kombinací vrat a dveří modelovéřady Berry.

Vedlejší dveře Hörmann obdržíte na přání také zasklené a s atraktivními speciálními klikami. Vedlejší dveře z oceli dodáváme v mnoha barvách dle stupnice RAL.

U zadních východů, u nichž nehraje žádnou roli vzhledová totožnost vratového křídla a vedlejších dveří, Vám doporučujeme bezpečnostní dveře KSi 40. Tyto ocelově stálé a robustní bezpečnostní dveře jsou skutečně nutností, pokud je z Vaší garáže přímý vchod do domu anebo pokud svou garáž využívate také k uskladnění cenných předmětů, jako jsou drahá jízdní kola nebo nářadí.

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Domovní a vchodové dveře Thermo65 / Thermo46

Katalog ke stažení

Domovní dveře

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení