Pohony vrat a bran

Vrata otevřít, vrata zavřít? Den za dnem a ručně? Nastal ten pravýčas pro pohon vrat od společnosti Hörmann!

Zamyslete se nad tím, jak často musíte vystoupit ze svého auta a pak ručně otevřít a zase zavřít Vaše garážová vrata. A přitom to může být tak jednoduché. Zůstanete sedět ve svém autě, stisknete jen tlačítko dálkového ovládání a již vjíždíte pohodlně, bezpečně a hlavně suší za každého nečasu.

A volbou automatického uzavření vrat jste učinili to nejlepší rozhodnutí v otázce ochrany proti vloupání. Přednosti: Společnost Hörmann Vám nabízí vzájemně přesně sladěný systém, který se skládá z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Nepotřebujete žádný přijímač navíc a ušetříte se tak vzájemného přizpůsobování různých pohonů od různých výrobců. Šetříte tak svůj čas, peníze i nervy.

Rovněž v oblasti průmyslových sekčních vrat nabízíme systémová řešení, která se vyplatí: Vrata, pohony i ovládání od jediného dodavatele.

Pohony vjezdových bran

Fascinující komfort a přesvědčivá bezpečnost

Teprve s dálkově ovládaným pohonem bude vaše vjezdová brána komfortní. Tak, jak očekáváte. Samozřejmě by to neměl být jakýkoliv pohon, ale kvalitní výrobek, na který je spolehnutí každý den: pro novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení stávající otočné nebo posuvné brány.

S volitelnou internetovou bránou BiSecur Hörmann lze pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann, domovní dveře Hörmann* a další zařízení ovládat pohodlně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Brána BiSecur navíc i na cestách umožňuje změnu polohy pohonů garážových vrat a vjezdových bran a indikaci stavu uzamknutí domovních dveří se speciální výbavou. Další informace najdete v brožuře „BiSecur SmartHome“ a na adrese www.bisecur-home.com.

Pohony garážových vrat

Komfort a bezpečí pro váš domov

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohonem garážových vrat Hörmann svítí stále „zelená“, protože garážová vrata i vjezdová brána se otevřou rychle, pohodlně a bezpečně dálkovým ovladačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a pohonem ProMatic Akku pro garáže bez připojení elektřiny nabízí Hörmann inovativní techniku pohonů.

Standardní výbavou všech pohonů garážových vrat je nové dálkové ovládání BiSecur. Inovativní dálkové ovládání BiSecur Hörmann s dotazováním na stav přesvědčuje jedinečnými komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem a vysokým leskem.

S volitelnou internetovou bránou BiSecur Hörmann lze pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann, domovní dveře Hörmann* a další zařízení ovládat pohodlně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Brána BiSecur navíc i na cestách umožňuje indikaci polohy pohonů garážových vrat a vjezdových bran, ale i stavu uzamknutí domovních dveří se speciální výbavou. Další informace najdete v brožuře „BiSecur SmartHome“ a na adrese www.bisecur-home.com.

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Kované ploty a oplocení

Katalog ke stažení

Pohony garážových vrat a vjezdových bran

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení