Průmyslová sekční vrata

Sekční vrata se otvírají kolmo a proto vytvářejí místo před i za vraty. Články vrat jsou následně posunovány pod stropem, svisle nad otvorem nebo střechou.

Modelová řada 40 je přesvědčivá svou jedinečnou programovou rozsáhlostí, top designem vrat a certifikovanou bezpečností.

Rychloběžná sekční vrata jsou tou nejlepší volbou např. pro uzavření požárních stanic nebo halových prostor s rychlým chodem výroby.

Kompaktní sekční vrata jsou ideálním řešením pro plně prosvětlené haly se skleněnými fasádami a světelnými kopulemi.

U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely stohují kolmo v místě přímo za překladem. Otevřená vrata se kompaktně odstaví pod stropem.

Malá zasouvací hloubka je zvláště výhodná pro haly se světelnými kopulemi, skleněnými střechami a fasádami. Nic pak nebrání volnému pronikání světla do prostoru ani výhledu vzhůru.

Prostor za otevřenými vraty tak lze lépe využít po celé výšce. Jeřábové dráhy, vysokozdvižné vozíky a sklady s výškovými regály tak mají více místa.

Katalogy ke stažení

Katalog ke stažení

Průmyslová sekční vrata

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení